wakacje w chorwacji
|

Wakacje w Chorwacji – gdzie warto pojechać?

Wakacje w Chorwacji to spełnienie marzeń wielu turystów. Przed wyjazdem szukamy miejsca, gdzie najlepiej pojechać, żeby było fajnie, miło i przyjemnie.

Chorwacja to piękny malowniczy kraj położony nad Morzem Adriatyckim, które uważane jest za jedno z najczystszych na świecie i muszę się z tym zgodzić. Woda jest lazurowa i bardzo ciepła. Temperatura wody to 25-26 stopni i dużo słońca, które ładuje nasze baterie :).

Jadąc przez Chorwację, nie znalazłem miejsca, gdzie by nam się nie podobało. Wszędzie jest coś nowego i ekscytującego. Ludzie mili i przyjaźnie nastawieni. Można siąść i porozmawiać o codziennym życiu. My trafiliśmy na mały kameralny kemping, w którym czuliśmy się jak w domu. Mili goście i jeszcze milsi właściciele, którzy byli bardzo pomocni. W miejscu, w którym byliśmy, plaże są piaszczyste, a dno morza było bez kamieni i jeżowców. Warunki dla dzieci idealne. Dookoła sklepy i knajpki na plaży. Wszystko w zasięgu ręki. Raptem 3 kilometry dalej i mamy miasteczko Omiś. Piękne malownicze z niezapomnianymi widokami. Jedno z najlepszych miejsc do nurkowania w Chorwacji.

Podsumowując wakacje w Chorwacji, uważamy, że to były dobrze wydane pieniądze i wcale nie były droższe, niż w Polsce, czy innych zakątkach Europy.

Lokalizacja miejsca

Galeria

Podobne wpisy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *