ceny w chorwacji
|

Jakie ceny w Chorwacji? Ile to wszystko kosztuje?

Czy ceny w Chorwacji są wysokie? Ile kosztują wakacje w Chorwacji? Chorwacja to idealne miejsce na letni wypoczynek. Wakacje w tym pięknym kraju dla wielu turystów to spełnienie marzeń. Wiele osób przed wyjazdem na upragnione wakacje zastanawia się, czy nad Adriatykiem jest drogo i ile trzeba przeznaczyć środków, żeby wakacje były udane. Przedstawiamy Wam krótki film z wakacji, w którym opowiemy Wam troszeczkę o cenach.

Lokalizacja miejsca

Galeria

Podobne wpisy

3 komentarze

  1. Na ten moment wymagane testy PCR (od 14 styczeń 2021 do 31 styczeń 2021r.), ale można bez nich wjechać do Chorwacji, tylko skazujemy się na samo izolację. Testy w Zagrzebiu cena ok. 450zł na dwie osoby.
    Pole kempingowe Theeme Thulej koło Zagrzebia 23EU za przyczepę lub kampera + 12EU za osobę, baseny petarda w cenie, woda 35 stopni. Polecam dla znudzonych Polskim lockdownem.

  2. A ja uważam, że są jeszcze miejsca w Chorwacji, gdzie ceny są adekwatne do usług. Porównując nasz kochany Bałtyk, gdzie pogoda może będzie, może nie będzie i mając wybór zdecydowanie bardziej polecam Chorwację na urlop. Żeby jeszcze trochę nasi rodacy się zmienili po względem zachowania się w miejscach publicznych, bo czasami wstyd się przyznawać skąd pochodzimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *