Jakie ceny w Chorwacji? Ile to wszystko kosztuje?

Czy ceny w Chorwacji są wysokie? Ile kosztują wakacje w Chorwacji? Chorwacja to idealne miejsce na letni wypoczynek. Wakacje w tym pięknym kraju dla wielu turystów to spełnienie marzeń. Wiele osób przed wyjazdem na upragnione wakacje zastanawia się, czy nad Adriatykiem jest drogo i ile trzeba przeznaczyć środków, żeby wakacje były udane. Przedstawiamy Wam krótki film z wakacji, w którym opowiemy Wam troszeczkę o cenach.

Lokalizacja miejsca

Galeria

Opublikowany: Przyczepa kempingowa - podróżowanie, Vlog

Komentarze

  1. Na ten moment wymagane testy PCR (od 14 styczeń 2021 do 31 styczeń 2021r.), ale można bez nich wjechać do Chorwacji, tylko skazujemy się na samo izolację. Testy w Zagrzebiu cena ok. 450zł na dwie osoby.
    Pole kempingowe Theeme Thulej koło Zagrzebia 23EU za przyczepę lub kampera + 12EU za osobę, baseny petarda w cenie, woda 35 stopni. Polecam dla znudzonych Polskim lockdownem.

  2. A ja uważam, że są jeszcze miejsca w Chorwacji, gdzie ceny są adekwatne do usług. Porównując nasz kochany Bałtyk, gdzie pogoda może będzie, może nie będzie i mając wybór zdecydowanie bardziej polecam Chorwację na urlop. Żeby jeszcze trochę nasi rodacy się zmienili po względem zachowania się w miejscach publicznych, bo czasami wstyd się przyznawać skąd pochodzimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *