Pokrowiec na przyczepę kempingową
|

Jaki pokrowiec na przyczepę kempingową

Pokrowiec na przyczepę kempingową to niezbędne wyposażenie każdego właściciela domu na kółkach. Jeżeli nie dysponujesz garażem lub wiatą, pod którą Twoja przyczepa kempingowa mogłaby przezimować, to jesteś zmuszony przykryć ją specjalnym pokrowcem. Pokrowiec przystosowany do przyczepy kempingowej musi być przewiewny i wykonany ze specjalnego materiału.

Przykrycie przyczepy kempingowej lub kamera zwykłą plandeką może skutkować porysowaniem powierzchni naszego domu na kółkach. Sam osobiście popełniłem ten  błąd  i dlatego wymieniłem na inny specjalny pokrowiec na przyczepę kempingową.

W tym filmie pokażę Wam jaki pokrowiec niewłaściwy kupiłem, którego nie polecam i jaki właściwy kupiłem przystosowany specjalnie do przyczepy kempingowej.

Jak to mówią - Człowiek uczy się na błędach :). Pomimo że niektóre błędy są kosztowne, na pewno czegoś uczą.

Zapraszam do oglądania mojego kolejnego filmu na moim vlogu.

Jeżeli ma ktoś ciekawe informacje na temat zimowania przyczepy, zapraszam do pisania komentarzy pod tym postem oraz na kanale YouTube.

 

Podobne wpisy

3 komentarze

  1. No z tymi pokrowcami to jest ciężko. Ja mam przyczepę kempingową z 2009 roku i miałem ten sam problem. Kupiłem pokrowiec i miał być przystosowany do przyczepy a po sezonie zimowym miałem rysy na lakierze. Musi być wykonane z dobrego materiału. Byle co nie opłaca się kupywać.

  2. Ja używałem zwykłej plandeki. Kupiłem ją za grosze na allegro ale też nie polecam. Jak odkryłem przyczepę na wiosnę to okazało się że szyby są matowe. Czytałem że plandeki wykonane muszą być z odpowiedniego materiału. Te al’a plastikowe się nie nadają i szkoda przyczepy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *